Dubuklis | Apie sodybą
30
page-template-default,page,page-id-30,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Apie sodybą

 

Sodyba įrengta 2008 metais vaizdingame Trakų rajone, Dubuklės kaime, netoli Trakų istorinio nacionalinio parko.

Sodybos privalumai – nuostabus kraštovaizdis, visiškas privatumas ir ramybė. Įsikūrusi ant kalno, tiksliau – šlaite, apsupta miško, apačioje ežeras, toliau matyti kalneliai, pušys, keli kaimiečių trobesiai… Jausmas, kai tu matai, o tavęs ne, nuteikia atsipalaidavimu ir nerūpestingam poilsiui.


kaimo turizmo sodyba aplinka 028Aplinkui išlikę ir istorinių vietų. Netoliese – Sasonės piliakalnis ir laiko nepaliestas Daniliškių sentikių kaimas. Tarpukaryje tai buvo populiari turistinė vieta dėka piliakalnio. Lietuvos karininkai ir inteligentai, mėgę ilsėtis Vievio vasarvietėse, ekskursijų metu kopdavo į aukštai iškilusį piliakalnį pasižiūrėti tuo metu Lenkijos užimtų Trakų. Kaimo vidury tebestovi vienas iš trylikos Lietuvos sentikių maldos namų, pastatytas 1817 m. Prieškario laikotarpiu per Dubuklio ežerą ėjo 1923 m. kovo 15 d. Antantės nustatyta ketvirtoji demarkacinė linija tarp Lietuvos ir Lenkijos, kurią vietiniai vadino „šiaudine siena“. 

Gražus tvenkinys, pro pušis matosi ežeras. Yra garinė ir japoniška (kubilas) pirtys. Šių procedūrų metu galėsite atsipalaiduoti, atgauti jėgas. Didelėje svetainėje ar jaukioje pavėsinėje susėsit prie vaišių stalo. Yra visi buitiniai patogumai, virtuvė, nakvynė. Lauko židinyje kepsite kepsnius, o jėgas galėsite išbandyti žaisdami krepšinį, tinklinį ar kitus žaidimus. Mėgstantys ramybę galės plaukti valtele žvejoti.

Svečiams pageidaujant, organizuojame renginius pvz.: turistiniai žygiai su nuotykiais, aplankant istorines vietas, arba ekstremalesni žygiai pelkėmis, įvairios užduotys, komandiniai žaidimai, dažasvydis, mergvakariai ir bernvakariai su erotinė programa bei kiti. Organizuojame maitinimą.

Galite ramiai pailsėti su draugais ar šeimos nariais, o gal  planuojat surengti įsimintiną savo įmonės vakarėlį? Bet kuriuo atveju, Jūsų privatumas – garantuotas. Čia atvykę, Jūs būsite apgaubti neįkyriu dėmesiu, bus pasirūpinta vakarėlio linksmąja dvasia ir Jumis pačiais…

Kas mes? Esame jauna šeima, sodyboje gyvenam pastoviai. Patys užaugę „ant asfalto“, todėl neblogai suprantam ilsėtis atvažiuojančių miestiečių poreikius bei lūkesčius.  Taip pat itin vertinam svečių atsiliepimus, rekomendacijas. Stengiamės kurti ir palaikyti ilgalaikius ryšius su klientais, teminiams renginiams ar mokymams taikome dideles nuolaidas, bendradarbiaujame su stovyklų ar renginių organizatoriais, kad galėtume Jums pasiūlyti daugiau ir įvairesnių paslaugų. Vengiame klientų, kurie sodybą nuomojasi tik su tikslu smarkai nusigerti – tai destruktyvu, nešiuolaikiška ir labai nesveika 😉

Iki susitikimų ..